POLSKIE CENTRUM DUEL MASTERS

Super gra karciana.

#1 2008-02-27 17:37:04

zostane_mistrzem_kaijudo

Hakuoh

7256087
Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 119
Ulubiona karta: Nie mieści się nazwa xDD

Nowe DMC !!!!! Wersja 2.5 !!!!

I nareszcie jest to na co wiele graczy czekało ! To...to jest piękne. Nie chodzi tu niestety o nowe produkty DM Wizardsów bo takich już raczej nie będzie a jak już to innej firmy, lecz o...nowe DMC ! Nowe DMC z 13 setem Eternal Phoenix ! 60 nowych kart które być może odmienią metkę, karty multi z przeciwnych cywilizacji min. fire/light itp. !!! A co jest najważniejsze jest link z którego można je ściągnąć ! - http://wiki.duelzone.org/doku.php?id=dmc

Są również japońskie obrazki ale nie bójcie się, ich efekty są oczywiście przetłumaczone na język angielski. Niektórzy z was są zaznajomieni już ze starszymi wersjami tego wspaniałego programu do grania przez internet i wiedzą że jest tam przycisk "use deck". Gdy naciskamy go w wersji 2.5 wyskakuje nam error. Bo do tego programu nawet nie ma instalki !! dlatego trzeba ściągnąć sobie również DMC 2.4 { ew. DMC 2.1 } i skopiować wszystkie pliki stamtąd gdzie mamy zainstalowane to starsze DMC do folderu z DMC 2.5, wtedy ten błąd powinien zniknąć, przynajmniej w moim przypadku tak jest bo ja już mogę cieszyć się japońskimi kartami Niektórzy nigdy zapewne nie mieli styczności z DMC więc mogą nie wiedzieć że czasem coś nie idzie z połączeniem ;/ Ale jest coś takiego jak Hamachi ! Więc radzę sobie ściągnąć ten program { niektórzy ludzie mówią że on nie chodzi, ale jak ściągniesz z jednej strony i ci nie idzie to śćiągnij z innej strony to ci może pójdzie }. Myślę że obsługa tego programu również nie jest tak skomplikowana ale gdybyście mieli problemy pisać w komentarzach. Także mam nadzieję że niedługo i wy będziecie się cieszyć z 13 setu razem ze mną !
Gorąco zachęcam do ściągniecia !!


http://r3.fodey.com/15373d550460c45a8ba4ca6d3521fee71.1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Studio Stay lee's home2